Elérhetőségek
új ügyfeleknek

Lépjen kapcsolatba velünk!

Válassza ki a területileg illetékes tanácsadó kollégánkat

Munkatársaink elérhetőek Hétfőtöl-Péntekig 8:00-17:00-ig.

Medical Sales Specialist

Brych Aneta

aneta.brych@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Bugajska – Barańska Monika

monika.bugajska-baranska@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Bielik Daniel

daniel.bielik@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Kuźmińska Aneta

aneta.kuzminska@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Marcola Beata

beata.marcola@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Nita Maciej

maciej.nita@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Kochańska Magdalena

magdalena.kochanska@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Kalinowska-Jankowska Martyna

martyna.kalinowska-jankowska@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Dorota Guzik

dorota.guzik@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Wajszczuk Dominika

dominika.wajszczuk@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Złotkowska-Chałas Angelika

angelika.zlotkowska@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Dobrowolska Paulina

paulina.dobrowolska@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Kucińska Wiktoria

wiktoria.kucinska@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Szulc Katarzyna

katarzyna.szulc@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Wiktorek Dorota

dorota.wiktorek@pbkm.pl

Medical Sales Specialist

Żurawek Jacek

jacek.zurawek@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Żukowska-Białomyza Paulina

664 065 956
paulina.zukowska-bialomyza@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kabat Ines

512 879 289
ines.kabat@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Smolec Joanna

602 128 828
joanna.smolec@pbkm.pl

orvos és ügyfél kapcsolattartó

Pataki Szilvia

06-1-211-3517
pataki.szilvia@krio.hu

tanácsadó

Gubala Ildikó

06-30-452-9551
gubala.ildiko@krio.hu

Konslutant medyczny

Ułasiewicz Anna

664 065 912
anna.ulasiewicz@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kowalska Joanna

500 155 529
joanna.kowalska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kustosz Mariola

512 879 147
mariola.kustosz@pbkm.pl

tanácsadó

Gacsádi Eszter

06-30-588-4432
gacsadi.eszter@krio.hu

Konslutant medyczny

Skowronek Justyna

512 879 327
justyna.skowronek@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Osińska Kamila

668 249 696
malgorzata.adrjan@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Sierechan Magdalena

795 158 296
magdalena.sierechan@pbkm.pl

tanácsadó

Kiss Renáta

06-30-716-4245
kiss.renata@krio.hu

Konslutant medyczny

Mezgewska Anna

500 155 689
anna.mezglewska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Michalska Żaneta

795 431 447
zaneta.michalska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Rzepecka Anna

664 065 947
anna.rzepecka@pbkm.pl

tanácsadó

Szenczi Szilvia

06-20-555-0331
szenczi.szilvia@krio.hu

Konslutant medyczny

Kaczmarczyk Marta

500 156 141
marta.kaczmarczyk@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Lipińska-Żymła Magdalena

514 909 670
magdalena.lipinska-zymla@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Mrozowicz Karolina

728 836 233
karolina.mrozowicz@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Sukiennik Karolina

664 065 949
karolina.sukiennik@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Smolarczyk Żaneta

512 879 158
zaneta.smolarczyk@pbkm.pl

ügyfélkapcsolat

Baksza Ildikó

06-1-211-3517
baksza.ildiko@krio.hu

Konslutant medyczny

Mierska Katarzyna

664 065 948
katarzyna.mierska@pbkm.pl

tanácsadó

Kocsis Krisztina

06-30-587-0704
kocsis.krisztina@krio.hu

Konslutant medyczny

Kwiatkowska Dorota

606 975 957
dorota.kwiatkowska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Siłuch Aleksandra

512 879 130
aleksandra.siluch@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Witkowska Karolina

728 842 833
karolina.witkowska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Wierzbicka Aneta

512 879 151
aneta.wierzbicka@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Guz-Mordarska Agnieszka

602 128 928
agnieszka.guz@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Poniatowska Joanna

512 362 039
joanna.poniatowska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kulak Katarzyna

664 065 953
katarzyna.kulak@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Rusinek Anna

664 045 796
anna.rusinek@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Adamczyk Magdalena

795 158 316
magdalena.adamczyk@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Miller Monika

500 156 507
monika.miller@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kościk Agnieszka

728 843 948
agnieszka.koscik@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Popis Sylwia

515 238 847
sylwia.popis@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Jarzyna Paulina

512 879 152
paulina.jarzyna@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Dubowska Marta

795 436 524
marta.dubowska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Piętka Joanna

664 044 058
joanna.pietka@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kowalska Dorota

728 832 042
dorota.kowalska@pbkm.pl

tanácsadó

Buderer Jutka

06-30-701-2885
buderer.gaborne@krio.hu

tanácsadó

György Viktória

06-30-480-6854
gyorgy.viktoria@krio.hu

Konslutant medyczny

Szymanowska Daria

662 041 835
daria.szymanowska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Sofińska Ewa

512 879 127
ewa.sofinska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Strychalska Anita

500 156 129
anita.strychalska@pbkm.pl

Látogasson el irodánkba

Budapest

1026 Kelemen László utca 12.

Hétfőtől - Péntekig
8.00 - 17.00

06 1 414 0130
Vezetéknév és keresztnév
Invalid Input

E-mail cím
Invalid Input

Telefonszám
Invalid Input

Szülés várható ideje
Invalid Input

Kérjük adja meg elérhetőségeit, és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot. Adatait semmilyen körülmények között nem tesszük harmadik fél számára hozzáférhetővé.

Zgody są wymagane

A Részvételi és Adatkezelési Szabályzatban foglaltakat megismertem, és tudomásul veszem.