Hívjon minket

Info vonal: 06-1-414-0130

Cím: 1026 Budapest, Kelemen László u. 12.

Polijas karte katra novada Budapest Észak-Kelet Magyarország / Norht-East Hungary Észak-Kelet Magyarország / Norht-East Hungary Dél-Kelet Magyarország / South-East Hungary Dél-Nyugat Magyarország / South-West Hungary Észak-Nyugat Magyarország / North-West Hungary

További elérhetőségeink:

  • Központi képviselet és személyes tanácsadás Több

    Kocsis Krisztina Személyes értékesítés 06-30-587-0704

    e-mail: kocsis.krisztina@krio.hu

    Steinhausz Dorottya Személyes értékesítés 06-20-264-9404

    e-mail: dorottya.steinhausz@kriopont.hu

    Szenczi Szilvia Személyes értékesítés 06-20-555-0331

    e-mail: szilvia.szenczi@kriopont.hu

    Gacsádi Eszter Személyes értékesítés 06-30-588 4432

    e-mail: gacsadi.eszter@krio.hu

  • Labor, Pénzügy, Központ Több

    Központi elérhetőségünk: 06-1-414-0130

    Mobil: 06-30-227-9445 SMS küldése esetén visszahívjuk. Ügyfélfogadás: H-P: 08:00-16:00

    e-mail: info@krio.hu


    Labor 06-1-414-0130


    Pénzügy: 06-1-414-0130  Fax: 06-1-414-0478

    e-mail: penzugy@krio.hu

  • Ügyfélkapcsolat - Telefonos értékesítés Több

    Telefon 36-1-211-3514

    Lenyu Petra 36-30-505-5518

    email: lenyu.petra@krio.hu

    Elges Emese 36-20-438-2255

    email: elges.emese@krio,hu

    Kiss Andrea 36-20-542-5582

    email: kiss.andrea.emese@krio.hu